کلک مرغابی بلدی بزنی...؟

یکی از خوشمزه ترین گوشت های دنیا، گوشت مرغابی هست که شکارچیان مجاز، از شکار مرغابی بدست میارن....
برای اینکه مرغابی را شکار کنند، مجبور هستند که کلک مرغابی بزنند. کلک مرغابی این هست که شکارچیان مجاز یک مرغابی راهزن که دست آموز خود هست را بین مرغابی های که در حال پرواز هستند  می فرستند.
اون مرغابی هم شروع می کنه به ((مگ مگ)) کردن. با این مگ مگ کردن دسته مرغابی های مهاجر تغییر مسیر می دهند، این تغییر مسیر باعث میشه که شکارچیانی که توی آلونک های چوبی پنهان شده اند، به راحتی مرغابی صید کنند. به این راه میگن کلک مرغابی، یا به زبان محلی میشه((غازبال)).ماجرای بازی کلک زنبوری دقیقا همین ماجرای کلک مرغابیه فقط از نوع زنبوری هست....
در بازی ((کلک زنبوری)) شما باید هم نبوغ، هم سرعت العمل و هم استراتژی مناسبی در نظر بگیری، وگرنه بازی رو می بازی. این بسته کوچک، با کارت های پر دردسرش دنیایی از هیجان و سرگرمی را برای شما رقم خواهد زد.

چه جوری شروع کنیم...؟

اول بیایید میز بازی رو درست کنیم. هر تعدادی هستید، به صورت دایره ای بشینید. بین هر دو بازیکن یک کارت ملخ قرار دهید. اگر کارت ملخ اضافه موند، به بیرون از بازی منتقل کنید، چون دیگه نیازی به این کارت نیست. ولی از الان مراقب بغل دستی تون باشید، هر لحظه ممکنه ملخ به سرقت بره.

حالا سریع سن هاتون رو بگید. بزرگ ترین نفر، کارت کرم نگهبان رو برای دست اول جلوی خودش قرار می دهد. یادتون باشه تو دست های بعد به صورت ساعتگرد، کرم نگهبان جابه جا میشه. پس همه تون یک بار قطعا کرم نگهبان خواهید بود. مگر اینکه در طول بازی خطا کنی و مچ تو کرم نگهبان بگیره.

خب بازی شروع میشه.....؟

در بازی کلک زنبوری شما باید با کلک زدن و مدیریت کارت هایتان، هر چه زودتر از شر کارت هایتان خلاص شوید، تازه یادتان باشد ممکنه دردست تان یک عالمه کارت ممنوعه باشد که باید زودتر از شر آنها خلاص شوید.
این بازی 82 عدد کارت دارد که بعضی از کارت ها نقش خاصی دارند. مثلا یک کارت پروانه داره که خیلی زورگو است و باعث میشه کارت توی دست یکی از بازیکنان بیشتر بشه. حتی یک کارت زنبور داره که ممکنه نیش بزنه.

ملخ ها چی میگن....!!!

یادتان باشد در بین هر بازیکن یک کارت ملخ هست، درصورت مفقود شدن این کارت توسط یک بازیکن شما جریمه می شوید، پس حسابی مراقب کارت ملخ باشید. برای آنکه از قوانین ما به طور کامل مطلع گردید، کافی است دفترچه بازی را بخوانید و یا  فیلم های آموزشی و فیلم های یک دقیقه ای ما رو ببینید

این بازی توسط Emely Brand, Lukas Brand طراحی شده است.
گروه بازی و سرگرمی ایندو به جهت دسترسی آسان و ارزان به بهترین بازی های دنیا با بهترین کیفیت،
با توجه به حقوق مولف، این بازی را بازطراحی کرده است و در اختیار شما دوستان قرار داده است.
فیلم هایتان را برای ما با هشتک #کلک_زنبوری و یا #کلک_مرغابی در صفحه اینستاگرام تان بارگذاری کنید تا هم دیگر را پیدا کنیم.