تله پاتی در یک نگاه.....

بازی تله پاتی فراتر از یک بازی است، قرار است در این بازی لایه های پنهان در روابط تیمی را کشف کنیم. در بازی تله پاتی خبری از رقیب نیست، بلکه مراحل بازی و گذراندن آن ها، رقیب شما هستند. برای عبور از این مراحل کافی است شما با هم تیمی هایتان ارتباط برقرار کنید. ارتباطی که وسیله آن کلام نیست. وسیله این ارتباط فقط یک چیز است. #چاکرای_چشم_سوم. بازی تله پاتی یک بازی کاملا تیمی است و باید تیمی عمل کنیم، بدون حتی یک اشاره. برای رسیدن به این بلوغ شما باید، به یک راز پی ببرید. همه این رازها در این جعبه کوچک قرار دارد.
برای اطلاعات بیشتر در رابطه با چاکرای چشم سوم و قدرت تله پاتی کافی است، در خبرنامه سایت و یا در اینستاگرام #تله_پاتی را سرچ کنید.

چه کسی شروع کننده بازی....؟

در این بازی، فرقی نمی کند که چه کسی آغاز کننده بازی است. مهم این است که از کوچکترین کارت تا بزرگترین کارت داخل دست بازیکنان رو شود، بدون آنکه بازیکنان به هم ایما و اشاره ای داشته باشند. یادتان باشد به هیچ وجه نباید هم تیمی تان از اعداد داخل دست شما مطلع گردد.

نینجا یک معجزه است....

 کارت های نینجا می تواند مانند یک معجزه برای شما عمل کند. برای آنکه بدانید این معجزه در طی بازی چگونه رقم خواهد خورد کافی است، ویدیوی آموزشی بازی تله پاتی را ببینید. همچنین دفترچه بازی را نیز می توانید دانلود کرده و از مابقی قوانین مطلع گردید.

چه زمان می بازیم...؟

هر اشتباهی که صورت گیرد، یک جان از شما کم خواهد کرد. همه تلاش شما باید این باشد که جان از دست ندهید.هر وقت جانی دیگر در بساط نداشتید، بازی تمام شده است و باید به بازی جدید فکر کنید.